Чоловіча стильна зелена картата сорочка Intruder
- Готово до відправки
- Код: p102-0069-S
499 ₴
+380 (66) 295-95-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча байкова сорочка — ідеальне поєднання комфорту, практичності та сучасного дизайну. Завдяки прямому крою модель комфортно сідає по фігурі, не сковуючи рухів, а м’яка байкова тканина дарує тепло та затишок у прохолодну погоду. Картатий дизайн і відкладний комір додають образу стильного акценту, роблячи сорочку універсальною для щоденного гардероба. Практичні кишені та застібки на ґудзиках забезпечують зручність у використанні.
Деталі:
- Відкладний комір;
- Дві нагрудні кишені з клапанами на ґудзиках;
- Планка застібається на 6 ґудзиків;
- Манжети застібаються ґудзиками;
- Крій: прямий;
- Матеріал: байка;
- Склад: 60% бавовна, 40% поліестер;
- Комфортна, тепла та зносостійка тканина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Тип крою | Вільна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина по спині | S:71см ; M:73см ; L:74см ; XL: 77см ; XXL:80см ; 3XL: 82см |
| Довжина рукава від плеча | S:65см ; M:67см ; L:68см ; XL:69см ; XXL:70см ; 3XL: 71см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Наявність кишень | Так |
| Напівобхват грудей | S:54см ; M:56см ; L:58см ; XL:60см ; XXL: 62см ; 3XL: 64см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Молодіжний |
- Ціна: 499 ₴







