Чоловіча футболка стилю casual Staff white & black logo
- Готово до відправки
- Код: p30-2407-M
625 ₴
+380 (66) 295-95-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортна та стильна футболка класичного крою з логотипом бренду на грудях стане чудовим рішенням для повсякденного носіння та створення образів у стилі streetwear або casual.
Матеріал:
- 90% бавовна, 10% еластан.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- круглий виріз;
- якісний принт на грудях;
- бірка з логотипом бренду вшита в бічний шов.
Колір:
- білий/чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "M".
Матеріал:
- 90% бавовна, 10% еластан.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- круглий виріз;
- якісний принт на грудях;
- бірка з логотипом бренду вшита в бічний шов.
Колір:
- білий/чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "M".
Увага! Відправка цього товару можлива тільки НОВОЮ ПОШТОЮ!
Термін відправки замовлення 3–5 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Staff |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 90% бавовна, 10% еластан |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Футболка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | XS:26см ; S:26см ; M:26см ; L:27см ; XL:27см ; XXL:27см |
| Довжина спинки | XS:70см ; S:71см ; M:72см ; L:72см ; XL:73см ; XXL:74см |
| Наявність кишень | Немає |
| Однотонні | Немає |
| Примітка | Доставка цього товару виконується тільки Новою Поштою. Термін відправлення 3-5 робочих днів. |
| З написом | Так |
| Візерунки і принти | Логотип |
| Ширина під пахвами | XS:51см ; S:53см ; M:55см ; L:57см ; XL:59см ; XXL: 61см |
- Ціна: 625 ₴





