Чоловіча спортивна куртка вітровка ma milk & black reflective oversize
- Немає в наявності
- Код: p101-0717-S
1 755 ₴
+380 (66) 295-95-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oversize вітровка у спортивному стилі поєднує в собі естетику ретро-костюмів та сучасні технологічні елементи. Матеріал надійно захищає від вітру та легкої вологи, при цьому залишаючись дуже легким та зносостійким. Світловідбивальні елементи інтегровані в лінії канту. Це не лише стильний візуальний ефект, а й важливий елемент безпеки, що робить людину помітною у світлі фар у темний час доби. Особливістю моделі є кишені на прихованих магнітах. Ця деталь забезпечує швидкий доступ до речей та автоматичне їх закриття.
Матеріал:
- верх 100% поліестер.
Деталі та крій:
- тип крою - oversize;
- сітчаста підкладка всередині.
- комірець-стійка;
- якісний замок-блискавка;
- зовні дві прорізні кишені на магнітах;
- дві внутрішні кишені на блискавці: зліва - горизонтальна, праворуч - вертикальна;
- низ куртки та манжети на резинці;
- рефлективна окантовка спереду, ззаду та на рукавах;
- якісний принт на грудях.
Сезон:
- демісезон від +25 до +8°C.
Колір:
- молочний/чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "М".
Матеріал:
- верх 100% поліестер.
Деталі та крій:
- тип крою - oversize;
- сітчаста підкладка всередині.
- комірець-стійка;
- якісний замок-блискавка;
- зовні дві прорізні кишені на магнітах;
- дві внутрішні кишені на блискавці: зліва - горизонтальна, праворуч - вертикальна;
- низ куртки та манжети на резинці;
- рефлективна окантовка спереду, ззаду та на рукавах;
- якісний принт на грудях.
Сезон:
- демісезон від +25 до +8°C.
Колір:
- молочний/чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "М".
Увага! Відправка цього товару можлива тільки НОВОЮ ПОШТОЮ!
Термін відправки замовлення 3–5 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Staff |
| Країна виробник | Україна |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Спортивний |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина по спині | S:65см ; M:66см ; L:67см ; XL:69см ; XXL:70см ; XXXL: 71см |
| Довжина рукава | S:80см ; M:81см ; L:82см ; XL: 83см ; XXL: 84см ; XXXL: 85см |
| Застежка | Молния |
| Напівобхват грудей | S:60см ; M:62см ; L: 64см ; XL:66см ; XXL: 68см ; XXXL:70см |
| Примітка | Доставка цього товару виконується тільки Новою Поштою. Термін відправлення 3-5 робочих днів. |
| Склад матеріалу | 100% полиэстер |
- Ціна: 1 755 ₴









