Чоловіча сорочка прямого крою від бренду Pobedov Marsel
- Готово до відправки
- Код: p102-0022-XL
979 ₴
+380 (66) 295-95-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка від українського виробника Pobedov
Деталі:
- Матеріал: 45% льон + 35% бавовна + 20% віскоза
- Сезон: весна/літо
- Розміри: S, M, L, XL, XXL (детальні виміри на останньому фото)
- Бренд: Pobedov (Україна)
- Високий відсоток льону в складі тканини забезпечує повітропроникність і вологовіддачу
- Прямий крій
- Застібка - гудзики
- Відкладний комір
- Ідеально поєднується з будь-якими брюками, джинсами або шортами
- Після першого прання можлива усадка тканини в довжину, тому рекомендується прати їх при температурі не вище 27°C, на делікатному режимі
- Прасувати варто тільки на спеціальному низькому режимі зі зворотньої (внутрішньої) сторони тканини
- Відмінна фабрична якість
Модель представлена у кольорах: білий, темно-синій, чорний, бежевий
Важливо знати! Реальний відтінок товару може відрізнятись від зображеного на фото через складність передачі деяких кольорів фотокамерами. Це також залежить від налаштувань монітора.
ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН
Товар, куплений на MenBox, можна повернути / обміняти протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання. Обмін / повернення здійснюється за умови дбайливої примірки товару і збереженні цілісності бирки. Товар який був забруднений, розтягнутий, порваний (примірявся свідомо розуміючи що розмір малий) або був у використанні - обміну та поверненню не підлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pobedov |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка з коротким рукавом |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | 45% льон + 35% бавовна + 20% віскоза |
| Тип крою | Класична |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина по спині | S:74.5см ; M: 76.5см ; L:78.5см ; XL: 80.5см ; XXL:82.5см ; 3XL:- |
| Довжина рукава від плеча | S:23см ; M:23.5см ; L:24см ; XL:24.5см ; XXL:25см ; 3XL:- |
| Наявність кишень | Немає |
| Обхват грудей | S: 80-86см ; M:86-96см ; L:96-104см ; XL:104-112см ; XXL:112-115см ; 3XL:- |
| Хват талії | S: 70-82см ; M: 80-92см ; L:92-100см ; XL: 98-108см ; XXL:106-114см ; 3XL:- |
| Примітка | Після першого прання можливе зсідання тканини завдовжки. Рекомендується прати за температури не вище ніж 27 °C, на делікатному режимі. |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Діловий |
| Тип тканини | Змішана |
- Ціна: 979 ₴









