Чоловічі спортивні шкарпетки Pobedov Heat хакі з сірими вставками
- В наявності 33 од.
- Код: UNno2 982XLkhgr
280 ₴
Шкарпетки Pobedov Heat поєднують інноваційні технології та високоякісні матеріали, щоб забезпечити максимальний комфорт і підтримку під час щоденного носіння. Вони виготовлені з 80% бавовни, що забезпечує м'якість і природну вентиляцію, 17% поліефірного волокна, яке додає міцності та швидко відводить вологу, а також 3% спандексу для ідеальної еластичності та збереження форми.
Ці шкарпетки оснащені технологією 3D фіксації стопи, що зменшує навантаження та сприяє правильному розподілу тиску, забезпечуючи максимальну підтримку та комфорт під час ходьби чи тренувань. Потовщена махрова підкладка в підошві та на п'ятах додає додатковий шар амортизації, що робить шкарпетки ідеальними для активного способу життя.
Кінчики шкарпеток мають технологію безкісткового шва, що знижує ризик натирання і забезпечує комфортне носіння протягом усього дня. Завдяки високим вологовідвідним властивостям, шкарпетки ефективно підтримують сухість ніг, зберігаючи тепло навіть у прохолодну погоду.
Доступні в розмірі XL (39-43), шкарпетки Pobedov Heat є ідеальним вибором для тих, хто шукає комфорт, надійність і тривалий захист у будь-яких умовах.
Основні | |
---|---|
Виробник | Gang Trade |
Країна виробник | Туреччина |
Колір | Хакі |
Стать | Чоловіча |
Користувацькі характеристики | |
Міжнародний розмір | XL |
Сезон | Немає |
Склад тканини (рос) | 80% бавовна, 17% поліестер, 3% спандекс |
Склад тканини (укр.) | 80% бавовна, 17% поліефірне волокно, 3% спандекс |
Стан | Нове |
Стиль | Спортивний |
Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 280 ₴