Мужская куртка ветровка с капюшоном Staff thermochromic dark marsala
- Нет в наличии
- Код: p101-0666-XS
3 485 ₴

Унікальне поєднання високих технологій, футуристичного дизайну та атлетичного силуеу із легким об'ємом, що не обмежує рухів. Завдяки використанню термохромного покриття, куртка здатна змінювати свій вигляд залежно від зовнішніх факторів, що робить її справжнім арт-об'єктом у вашому гардеробі. Під впливом тепла (сонця, дотику рук або тепла тіла) куртка змінює свій колір, створюючи унікальні градієнтні переходи. Це додає образу динамічності — куртка ніколи не виглядає однаково.
Матеріал:
- 100% поліестер.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- сітчаста підкладка всередині;
- висока горловина переходить у капюшон;
- три зовнішні прорізні кишені на блискавці;
- дві внутрішні кишені: зліва - горизонтальна, праворуч - вертикальна, обидві кишені закриваються на блискавку;
- манжети на резинці;
- якісний тракторний замок-блискавка зсередини доповнений вітрозахисною планкою;
- знизу всередині еластична стяжка із пластиковими фіксаторами з боків для регулювання ширини;
- бірка з логотипом бренду вшита у бічний шов.
Сезон:
- демісезон від +25 до +8°С.
Колір:
- темний марсала.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "М".
Увага! Відправка цього товару можлива тільки НОВОЮ ПОШТОЮ!
Термін відправки замовлення 3–5 робочих днів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Всесезонный |
| Стиль | Молодежный |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Бордовый |
| Количество карманов | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:66см ; S:68см ; M:69см ; L:70см ; XL:71см ; XXL:72см |
| Длина рукава | XS:64см ; S:65см ; M:66см ; L:67см ; XL:68см ; XXL:69см |
| Полуобхват груди | XS:52см ; S:54см ; M:56см ; L:58см ; XL:60см ; XXL:62см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Срок отправки 3-5 рабочих дней. |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Ширина по плечам | XS:47см ; S:48см ; M:49см ; L:50см ; XL:50см ; XXL:51см |
- Цена: 3 485 ₴









