Спортивный костюм на флисе Staff tr zip black fleece
- Нет в наличии
- Код: p107-0014-XS
2 299 ₴

Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Практичний спортивний костюм з кишенями для надійного зберігання особистих дрібниць під час прогулянок та тренувань. Низ толстовки та манжети добре прилягають до тіла завдяки еластичній резинці, тим самим вдало підкреслюючи фігуру. А висока горловина з капюшоном надійно захищають від вітру.
Матеріал:
- якісна європейська 100% бавовна;
- тканина утеплена мікрофлісом преміумкласу.
Деталі та крій:
Верх:
- класичний крій;
- висока горловина;
- ширина капюшона регулюється шнуром;
- тракторна фурнітура;
- дві прорізні відкриті кишені;
- манжети та низ виробу на еластичній резинці;
- бірка з логотипом бренду нашита на кишені.
Низ:
- дві прорізні кишені на блискавці;
- еластичний пояс у рубчик зі шнурком для зручної посадки по фігурі.
Сезон:
- осінь/зима.
Колір:
- чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°C, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "M".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Капюшон | Вшитый |
| Международный размер | XS |
| Пол | Мужской |
| Сезон | Зима |
| Тип ткани | Хлопок |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:68см ; S:69см ; M:70см ; L:72см ; XL:73см ; XXL:74см |
| Длина рукава | XS:64см ; S:65см ; M:66см ; L:68см ; XL:70см ; XXL:71см |
| Длина штанины | XS:96см ; S:97см ; M:98см ; L:100см ; XL:101см ; XXL:102см |
| Наличие карманов | Да |
| Полуобхват по бедрам | XS:46см ; S:48см ; M:50см ; L:52см ; XL:54см ; XXL:56см |
| Полуобхват пояса | XS:44см ; S:46см ; M:48см ; L:50см ; XL:52см ; XXL:53см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав | 100% хлопок |
| Ширина по груди | XS:52см ; S:54см ; M:56см ; L:58см ; XL:60см ; XXL:62см |
- Цена: 2 299 ₴







