Куртка черно-красного цвета Staff ani black & red
- Нет в наличии
- Код: p101-0306-XS
2 029 ₴
+380 (66) 295-95-97
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Матеріал:
- 100% поліестер;
- всередині високоякісний утеплювач Termoloft.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- висока горловина переходить у капюшон, об'єм якого допомагають регулювати шнури із пластиковими фіксаторами;
- якісний замок-блискавка ззовні доповнений вітрозахисною планкою на липучках;
- три зовнішні кишені на блискавці: одна нагрудна і дві внизу;
- манжети на резинці;
- дві внутрішні кишені на блискавці: зліва – горизонтальна, праворуч – вертикальна;
- знизу всередині еластична стяжка із пластиковими фіксаторами з боків для регулювання ширини;
- нашивка з логотипом бренду на рукаві.
Сезон:
- демісезон від +17 до 0°C.
Колір:
- чорний/червоний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Количество карманов | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид утеплителя | Termoloft |
| Длина по спине | XS:66см ; S:68см ; M:69см ; L:70см ; XL:72см ; XXL:73см |
| Длина рукава | XS:65см ; S:66см ; M:66см ; L:67см ; XL:68см ; XXL:69см |
| Полуобхват груди | XS:54см ; S:56см ; M:58см ; L:60см ; XL:62см ; XXL:64см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Стиль | Повседневный |
| Узоры и принты | Текстовый принт |
| Цвет | Разноцветный |
| Ширина по плечам | XS:49см ; S:50см ; M:50см ; L:51см ; XL:52см ; XXL:53см |
- Цена: 2 029 ₴











