Повседневная куртка в черном цвете Staff raf black
- Нет в наличии
- Код: p101-0304-XS
1 745 ₴
+380 (66) 295-95-97
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Матеріал:
- 100% поліестер;
- всередині високоякісний утеплювач Hollowsoft.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- висока горловина;
- дві зовнішні прорізні приховані кишені на блискавці;
- одна внутрішня вертикальна кишеня на блискавці з правої сторони;
- манжети на резинці з липучками;
- якісний тракторний замок-блискавка зсередини доповнений вітрозахисною планкою;
- знизу всередині еластична стяжка із пластиковими фіксаторами з боків для регулювання ширини;
- якісний принт з логотипом бренду на рукаві.
Сезон:
- демісезон від +17 до 0°C.
Колір:
- чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°C, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 175 см;
- вага моделі - 71 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Без капюшона |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Весна/Осень |
| Стиль | Молодежный |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Количество карманов | 3 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:65см ; S:66см ; M:67см ; L:68см ; XL:69см ; XXL:70см |
| Длина рукава | XS:64см ; S:65см ; M:67см ; L:68см ; XL:69см ; XXL:70см |
| Полуобхват груди | XS:52см ; S:54см ; M:56см ; L:58см ; XL:60см ; XXL:62см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Ширина по плечам | XS:43см ; S:44см ; M:45см ; L:46см ; XL:47см ; XXL:48см |
- Цена: 1 745 ₴









