Мужской бомбер серого цвета Staff se gray
- Нет в наличии
- Код: p101-0313-XS
1 779 ₴
+380 (66) 295-95-97
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Матеріал:
- 100% поліестер;
- всередині високоякісний утеплювач Hollowsoft.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- горловина, пояс і рукави доповнені трикотажними вставками, які щільно прилягають до тіла;
- дві накладні кишені на блискавці;
- дві внутрішні кишені на бискавців: праворуч – вертикальна, ліворуч – горизонтальна;
- тракторний замок-блискавка зсередини доповнений вітрозахисною планкою;
- бірка з фірмовим логотипом вшита у бічний шов.
Сезон:
- демісезон від +17 до 0°С.
Колір:
- сірий.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 176 см;
- вага моделі - 74 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Без капюшона |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Количество карманов | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:65см ; S:66см ; M:68см ; L:70см ; XL:72см ; XXL:73см |
| Длина рукава | XS:66см ; S:67см ; M:69см ; L:70см ; XL:71см ; XXL:72см |
| Полуобхват груди | XS:54см ; S:56см ; M:58см ; L:60см ; XL:62см ; XXL:64см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Стиль | Повседневный |
| Тип карманов | Прорезные, Накладной |
| Ширина по плечам | XS:44см ; S:45см ; M:46см ; L:47см ; XL:48см ; XXL:49см |
- Цена: 1 779 ₴








