Базовая куртка для мужчин Staff ka 2 black
- Нет в наличии
- Код: p101-0207-XS
1 969 ₴
+380 (66) 295-95-97
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Матеріал:
- 100% поліестер;
- всередині високоякісний утеплювач Hollowsoft.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- висока горловина, що переходить у капюшон;
- ширина капюшона регулюється шнуром із пластиковими фіксаторами;
- дві кишені на блискавці прикриті планкою;
- дві внутрішні вертикальні кишені: зліва – на кнопці, праворуч – на блискавці;
- манжети на резинці з ліпучками;
- якісний тракторний замок-блискавка доповнений двома вітрозахисними планками — звичайною внутрішньою і зовнішньою, яка кріпиться на кнопках;
- знизу всередині еластична стяжка із пластиковими фіксаторами з боків для регулювання ширини.
- якісна вишивка з логотипом бренду на лівому рукаві.
Сезон:
- демісезон від +17 до 0°C.
Колір:
- чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°C, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 175 см;
- вага моделі - 71 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Капюшон | Вшитый |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Количество карманов | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:65см ; S:66см ; M:68см ; L:70см ; XL:71см ; XXL:71см |
| Длина рукава | XS:63см ; S:64см ; M:65см ; L:66см ; XL:67см ; XXL:69см |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Полуобхват груди | XS:54см ; S:56см ; M:58см ; L:60см ; XL:62см ; XXL:64см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Стиль | Повседневный |
| Ширина по плечам | XS:46см ; S:47см ; M:48см ; L:49см ; XL:50см ; XXL:52см |
- Цена: 1 969 ₴











