Демисезонная куртка для парней Staff vob black & reflective
- Нет в наличии
- Код: p101-0208-XS
2 019 ₴

Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Демісезонна куртка з вітро- та вологозахисної тканини, доповнена підкладкою із м’якого мікрофлісу, надійно берегтиме від холоду та вологи. А рефлективні елементи з усіх сторін виробу гарантують безпечне пересування у темряві.
Матеріал:
- 100% поліестер;
- усередині підкладка з теплим мікрофлісом.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- висока горловина переходить у капюшон, ширина якого регулюється еластичною стяжкою із пластиковими фіксаторами;
- якісний тракторний замок-блискавка зсередини доповнений вітрозахисною планкою;
- дві прорізні кишені на блискавці прикриті планкою;
- дві внутрішні кишені на блискавці: зліва – горизонтальна, праворуч – вертикальна;
- манжети на резинці;
- рефлективні вставки на грудях, спині, капюшоні та на рукавах;
- якісний рефлективний принт на грудях.
Сезон:
- демісезон від +17 до 0°С.
Колір:
- чорний/рефлектив.
Догляд:
- прання у звичайному режимі з температурою не вище 30°C;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без віджиму та машинної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 175 см;
- вага моделі - 71 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Материал подкладки | Флис |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Весна/Осень |
| Стиль | Молодежный |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Количество карманов | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:66см ; S:67см ; M:69см ; L:70см ; XL:71см ; XXL:72см |
| Длина рукава | XS:70см ; S:70см ; M:71см ; L:72см ; XL:73см ; XXL:73см |
| Полуобхват груди | XS:52см ; S:54см ; M:56см ; L:58см ; XL:60см ; XXL:62см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Узоры и принты | Текстовый принт |
| Ширина по плечам | XS:48см ; S:49см ; M:49см ; L:50см ; XL:51см ; XXL:52см |
- Цена: 2 019 ₴










