Базовая повседневная мужская куртка Staff sp 2 black
- Нет в наличии
- Код: p101-0199-XS
2 029 ₴
+380 (66) 295-95-97
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Матеріал:
- 100% поліестер;
- всередині високоякісний утеплювач Hollowsoft.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- висока горловина, що переходить у капюшон;
- ширина капюшона регулюється шнуром із пластиковими фіксаторами;
- якісний тракторний замок-блискавка зовні доповнений вітрозахисною планкою на кнопках;
- манжети на резинці з кнопками;
- унизу виробу – дві кишені на блискавці;
- нагрудна кишеня застібається на замок-блискавку, який відштовхує вологу;
- дві внутрішні кишені на блискавці: зліва – горизонтальна, праворуч – вертикальна;
- бірка з фірмовим логотипом вшита у боковий шов.
Сезон:
- демісезон від +17 до 0°C.
Колір:
- чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°C, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 175 см;
- вага моделі - 71 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Капюшон | Вшитый |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Весна/Осень |
| Стиль | Casual |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Количество карманов | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:65см ; S:66см ; M:68см ; L:70см ; XL:70см ; XXL:70см |
| Длина рукава | XS:65см ; S:66см ; M:68см ; L:70см ; XL:70см ; XXL:71см |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Полуобхват груди | XS:52см ; S:54см ; M:56см ; L:58см ; XL:60см ; XXL:62см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Ширина по плечам | XS:47см ; S:48см ; M:49см ; L:50см ; XL:51см ; XXL:52см |
- Цена: 2 029 ₴











