Демисезонная черная кожаная куртка Staff black
- Нет в наличии
- Код: p101-0218-S
1 985 ₴

Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Класична модель куртки з якісної екошкіри із застібкою-блискавкою та вузьким комірцем-стійкою на кнопці. Чудове доповнення до твого образу як на вихід, так і на кожен день.
Матеріал:
- якісна екошкіра;
- 100% поліестер.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- комірець застібається на кнопку;
- три прорізні кишені на блискавці;
- якісна фурнітура;
- манжети на блискавці.
Сезон:
- демісезон від +20 до +3°С.
Колір:
- чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі з температурою не вище 30°C;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без віджиму та машинної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 175 см;
- вага моделі - 71 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Без капюшона |
| Международный размер | S |
| Сезон | Весна/Осень |
| Стиль | Casual |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Искусственная кожа |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Количество карманов | 3 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | S:67см ; M:69см ; L:69см ; XL:71см ; XXL:71см |
| Длина рукава | S:66см ; M:68см ; L:69см ; XL:70см ; XXL:70см |
| Полуобхват груди | S:50см ; M:52см ; L:54см ; XL:55см ; XXL:56см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Ширина по плечам | S:41см ; M:43см ; L:43см ; XL:45см ; XXL:45см |
- Цена: 1 985 ₴










