Универсальный черный бомбер Staff ye black
- Нет в наличии
- Код: p101-0193-XS
1 825 ₴
+380 (66) 295-95-97
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка этого товара возможна только НОВОЙ ПОЧТОЙ!
Оплата:
- 100% на карту
- наложенный платеж (отправляем с предоплатой 50 грн)
Матеріал:
- 100% поліестер;
- всередині високоякісний утеплювач Hollowsoft.
Деталі та крій:
- класичний крій;
- горловина, пояс і рукави доповнені трикотажними вставками, які щільно прилягають до тіла;
- три зовнішні кишені на блискавці;
- дві внутрішні кишені: праворуч – вертикальна на блискавці, ліворуч – горизонтальна на липучці;
- якісна фурнітура зсередини доповнена вітрозахисною планкою;
- бірка з фірмовим логотипом вшита у бічний шов.
Сезон:
- демісезон від +17 до 0°С.
Колір:
- чорний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°С, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки.
На фото:
- зріст моделі - 175 см;
- вага моделі - 71 кг;
- розмір речей - "М".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Без капюшона |
| Международный размер | XS |
| Сезон | Весна/Осень |
| Стиль | Casual |
| Тип карманов | Прорезные |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Количество карманов | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина по спине | XS:66см ; S:66см ; M:68см ; L:70см ; XL:72см ; XXL:73см |
| Длина рукава | XS:65см ; S:65см ; M:66см ; L:67см ; XL:68см ; XXL:69см |
| Полуобхват груди | XS:52см ; S:54см ; M:56см ; L:58см ; XL:60см ; XXL:62см |
| Примечание | Доставка этого товара выполняется только Новой Почтой. Отправка на протяжении 3-х рабочих дней |
| Состав материала | 100% полиэстер |
| Ширина по плечам | XS:42см ; S:42см ; M:45см ; L:46см ; XL:47см ; XXL:48см |
- Цена: 1 825 ₴








